Bağcılar Petek Temizleme, Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılarda petek temizleme işlemleriniz uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Isıtmayan peteklerinizin makina ile temizliği yapıldıktan sonra peteklerin verimliliği %30 artarak aynı zamandada %20 tasarruf sağlayabilirsiniz. Peteklerin içinde biriken tortular zamanla suyun kirlenmesine ve peteklerin tıkanmasına sebep olur. Buda genellikle peteklerin alt kısımlarının ısınmamasına yol açar. Eğer peteklerin içleri temizlenmez ise kombi arızalarınada neden olabilir. Petekleriniz eliniz ile kontrol ettiğinizde bir kısmı ısınıyor diğer kısmı soğuk kalıyor ise temizlenmesi gerekmektedir.

Petek temizliğine gerek olup olmadığını anlamak esasında oldukca basit bir işlemdir. Peteklerinizi el ile kontrol ettiğiniz zaman peteklerde dağınık bir şekilde ısınmayan bölgeler varsa peteklerinizin tıkalı olduğunu ve temizlenmeye ihtiyaç olduğunu anlayabilirsiniz. Peteklerin tıkanıklığı genelde peteklerin hava yapması ile karıştırılmaktadır. Hava yapan peteklerin alt tarafları ısınırken üst tarafında ısınma olmaz. Petekler tıkalı olduğunda ise peteğin yüzeyinde dağınık şekilde ısınmayan bölgeler oluşacaktır.

Tıkanmış olan petekler uzun süre temizletilmez ise, kanalları tıkayan çamur sertleşip taşlaşır. Bu çamur sertleşip kaldığı zaman aşındırıcı kimyasal madde kullanmadan tıkanıklıklar açılmaz. Aşındırıcı kimyasal maddeler peteklerin içlerine zarar verebilmektedir. Petekleriniz de sorun yaşamamak için 2 senede bir kez peteklerinizi temizletmenizi öneriyoruz.

Sizin de kafanızda petek temizliği ile ilgili merak ettikleriniz varsa aşağıdaki sayfalarımızı inceleyip petek temizleme hakkında daha net bir fikir sahibi olabilirsiniz. Petek temizleme hakkında daha detaylı bilgi almak yada randevu oluşturmak için uzman servisimizi 0544 381 05 82 numaralı telefondan dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bağcılar Petek Temizleme

Bağcılar Kombi Servisi