Kombi Servisi

Bize Ulaşmak İçin: 0544 381 05 82

Kombi Servisi Hizmetleri

 Isınma probleminin tarih olmasını sağlayan kombilerin hayatımızdaki önemi oldukça büyüktür. Isınma, ocak, sıcak su gibi tüm kişisel gerekliliklerde kombilerden büyük ölçüde yararlanmaktayız.

            Zahmetsiz ve ekonomik bir şekilde gereksinimlerimi gidermek için kombi bakımı hizmetlerini düzenli almak gerekir. Tüm bu hizmetleri sizin adınıza üstlenen firmamız kurumsal web sitesi ile de sizlere ulaşmaktadır. Kombi yenileme, parça değişimi ve temizleme işlemlerinin düzenli yapılması kombilerinizden aldığınız verimi artırır. Böylece kış aylarının en soğuk günlerinde bile, sıcacık ortamların keyfini çıkarırsınız.

 Kombi Bakımını Doğru Zaman Aralıklarında ve Düzenli Yaptırın

 Kombi bakımının doğru zaman aralıklarında yapılması oldukça önemlidir. Yağmur, kar ve don olayları başlamadan önce cihazınızın düzenli çalışıp çalışmadığını mutlaka kontrol ettirin. Birbirine entegre çalışan kombi sistemlerinde her parçanın ayrı önemi vardır. Böylece uzun süre sıkıntı yaşamadan cihazınızı kullanabilirsiniz.

             Bakımı yapılmayan kombiler daha çabuk eskir. Bunun yanında fazla enerji sarfiyatı sağlayarak kabarık faturaların gelmesine sebep olur. Kombi bakımı hizmetlerini gözünüzde büyütmemeniz gerekir. Çünkü basit bir filtre temizliği bile cihazınızın performansını önemli ölçüde etkilemektedir. Kulaktan dolma bilgilerle yapılan bilinçsiz müdahaleler cihazlarınıza fayda yerine zarar verebilir. Bu sebeple kombi servisi hizmetlerini mutlaka işin uzmanından almanız gerekir.

 Kombi Bakımı Hizmetlerinin Özellikleri Kombi bakımına dair her şeyle ilgili detaylı bilgiyi tarafımızdan alabilirsiniz. Hizmet talebini oluşturmanız halinde olabilecek en kısa sürede sizinle irtibata geçilir. Sonrasında cihazınız bir ön muayeneden geçirilir. Sonrasında tüm ayrıntılar yeni sistem robotlarla inceleme yapılır. Varsa görülen arızlar büyük kırılma ve değişikliklere gerek kalmadan kolayca tespit edilir. Bölgesel uygulamalarla sorun giderilerek küçük çaplı sıkıntılar hızlı ve zahmetsiz bir şekilde çözülür. Değişim ve yenileme işlemlerinde bire bir orijinal parçalar kullanıldığı için kaliteli bir hizmet sunulur.

 Cihazlarınızın bakım ve onarımı alakalı bilgilendirmeler tarafınıza bildirilerek, neler yapılacağı anlatılır. Diğer taraftan kombi kullanımı ile alakalı püf noktalarla ilgili de ayrıca haberdar edilirsiniz. Hizmet esnasında tedarik edilen parçaların tamamı garantilidir. Böylece olası arıza durumlarında iade, değişim ve yenisi kolayca talep edilebilir.

            Değişimi yapan personellerimiz ise yılların verdiği tecrübeyi hizmetleri ile buluşturmaktadır. Firmamızın hedeflerinin odak noktasında ise müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Olmayan arızaları varmış gibi gösteren ve ekstra masraf çıkaracak firmalardan sakınmak oldukça önemlidir. Bu gibi firmalar sorunlarınızı çözmez ve cihazınızda yeni arızaların baş göstermesine sebep olurlar. Hizmetlerimiz sonrası kombilerinizden;

 * Düşük ısı ile yüksek verim elde edersiniz.

 * Derece kontrolü ile faturalarınızı düzene sokabilirsiniz.

 * Evinizde ya da bulunduğunuz tüm ortamlarda her yer eşit şekilde ısınır.

 * Kontrollü enerji kullanımı sayesinde çevrenizi de korumuş olursunuz.

 * Cihazınız kendisini ekstra zorlamadığı için yıpranmaz ve yeni kalır.

 * Petek temizleme işlemleri sırasında kullanılan ürünler parçalara bakım yapılarak, yüzeyler korunmuş olur.

 Sürekli Hizmet ve Kesintisiz İletişim

 Servis hizmetlerimize haftanın tüm günleri kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hizmet ihtiyacı aniden gelişebilir. Kombiniz ile ilgili oluşabilecek arızalarda bizden günün her saati hizmet alabilirsiniz. Kombilerinize sızıntı, doğal olmayan kokular, ya da her zamankinden farklı sesler duyabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçin.

 Firmamız piyasada bulunan tüm kombi markalarının bakımında sizlere hizmet vermektedir. Dünyanın önde gelen firmaları, referans ve tavsiye bilgileri için de web sitemizi kullanabilirsiniz. İletişim numaralarımız ve sosyal medya bilgilerimiz için de sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Mesaj bildirimi ve üyelik işlemleri için de online platformumuzu kullanabilirsiniz. Adres bilgisi, sıkça sorulanlar ve uydu haritası bilgileri ana sayfamızda yer almaktadır.

Kombi Bakımında Neler Yapılır?

 • Kombideki mevcut su boşaltılır,
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır,
 • Brülör temizliği yapılır,
 • Yanma haznesinin temizliği yapılır,
 • Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir gerekir ise temizlenir,
 • Üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden yerine takılır,
 • Cihaz hermetik tip ise fan sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yerine monte edilir,
 • Gaz ayar kontrolleri yapılır,
 • Mevcut arızalar ya da sonradan oluşabilecek arızalar uzman teknisyen tarafından tespit edilir ve bu konudaki bilgiler kullanıcıya sorulur.
 • Kullanıcı onayı ile arızalı parçalar bakıma dahil olmaksızın ek bir ücrete tabi tutularak değiştirilir ya da onarılır,
 • Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir, temizlenme sonrasında yeniden yerine takılır,
 • İşlemin başında cihazdan boşaltılan su yeniden eklenir. Bar seviyesi 1,5 e çıkarılır,
 • Cihaz sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır,
 • Her iki konumda sorun olmadığı kullanıcıya söylenir ve çalışır durumda kombi kullanıcısına teslim edilir.

NOT: Kombi bakımı ve tamiri konusunda firmamızda işinde uzmanlaşmış ekiplerimiz bulunmaktadır. Bu ekipte çalışan tüm personellerimiz MYK tarafından işinde uzmanlaşmış kişilere verilen 11UY0032-4 Doğal Gaz Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihaz Servis Personeli (Seviye 4) belgesine sahiptir. Bilinçli tüketiciler olarak sizlerinde bu belgeye sahip olmayan teknik servis personellerine, kombinizi müdahale ettirmemenizi tavsiye ederiz.

Kombi Servisi