Hakkımızda

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine uzanan geniş bir hizmet ağıyla kombi servisi hizmeti veren en önemli firmalardan olma hedefiyle yola çıktığımız 2010 yılından beri, gelişen ve değişen teknolojiyle daha nitelikli hale gelen kombiler konusunda eğitim alarak hizmetlerimizi sürdürdük.

Her markada uzman olarak yetiştirdiğimiz nitelikli personellerimiz, en ufak sorunlardan ciddi problemlere kadar her konuda donanımlı olarak hizmet verdiği için, ilk amacımızı da gerçekleştirmiş olduk. İstanbul’un her noktasına hizmet verme amacımız da geniş servis ağıyla gerçekleşmiş oldu.

Trafik sorunu dışında hiçbir engelimiz olmadan kısa sürede müşteriye ulaşarak sorunları çözdüğümüz kombi servisi ve bakımı hizmetlerimizi teknolojinin de yardımıyla daha nitelikli hale getirerek en iyi şekilde verdiğimiz hizmeti aynı zamanda sorunların bir daha tekrarlamaması kaydıyla çözdük.

Kuruluş amacımıza dair her konuda gelişim göstererek yıllar içinde daha büyük bir kombi servisi firması haline geldik. Marka güvencemizle müşteri memnuniyetini her geçen gün arttıran ve daha fazla tercih edilen firmamız, zaman geçtikçe daha nitelikli bir hale geldi.

Kısa süre içinde çözdüğümüz kombi problemlerini kusursuz bir şekilde tamir ederek, kışın soğuk günlerinde müşterilerimizin zor durumda kalmaması için her türlü önlem konusunda da bilgilendirme hizmeti vermekteyiz.

Her müşterimiz bizim için oldukça özel ve bu hizmetlerin manevi karşılığını da memnuniyet ile aldığımız için, kuruluş misyonumuzu en iyi şekilde tamamladık.

Hakkımızda