Sarıyer Petek Temizleme

Sarıyerde petek temizleme işlemleriniz uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Isıtmayan peteklerinizin makina ile temizliği yapıldıktan sonra peteklerin verimliliği %30 artarak aynı zamandada %20 tasarruf sağlayabilirsiniz.

Peteklerin içinde biriken tortular zamanla suyun kirlenmesine ve peteklerin tıkanmasına sebep olur. Buda genellikle peteklerin alt kısımlarının ısınmamasına yol açar. Eğet peteklerin içleri temizlenmez ise kombi arızalarınada neden olabilir. Petekleriniz eliniz ile kontrol ettiğinizde bir kısmı ısınıyor diğer kısmı soğuk kalıyor ise temizlenmesi gerekmektedir.

Tıkanmış olan petekler uzun süre temizletilmez ise, kanalları tıkayan çamur sertleşip taşlaşır. Bu çamur sertleşip kaldığı zaman aşındırıcı kimyasal madde kullanmadan tıkanıklıklar açılmaz. Aşındırıcı kimyasal maddeler peteklerin içlerine zarar verebilmektedir. Petekleriniz de sorun yaşamamak için 2 senede bir kez peteklerinizi temizletmenizi öneriyoruz.

Sizin de kafanızda petek temizliği ile ilgili merak ettikleriniz varsa aşağıdaki sayfalarımızı inceleyip petek temizleme hakkında daha net bir fikir sahibi olabilirsiniz. Petek temizleme hakkında daha detaylı bilgi almak yada randevu oluşturmak için uzman servisimizi 0544 381 05 82 numaralı telefondan dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.